Dell Latitude E7450 - Kur iegādāties ? Labākās cenas !

Edgars Platkovs

 Dell Latitude E7450 - 2015. gada modelis

Dell Latitude D630 - 2008. gada modelis

d630

Dell ir viens no labāk pārdotajiem biznesa klases zīmoliem Latvijā, prasīgu lietotāju vidū! Liela daļa nopelnu tajā jāuzņemas super uzticamajai D-sērijai. Vēl šodien ir iespējams atrast lietotus Dell D -sērijas portatīvos dators pieklājīgā vizuālajā un ideālā tehniskā stāvokilī, kas norāda uz augstvērtīgo uzbūves kvalitāti un ilgmūžību. Tas sveiks Jūs ar Windows XP ierasto ieslēgšanās toni, kas priecējis mūsu ausis vairākus gadus.


Apskatīsim detalizētāk:

E7000 sērijas pārtāvis, 14'' Dell Latitude E7450, paraugs visai IT pasaulei, kuru ļoti augstu vērtē un iesaka daudzi biznesa IT lietotāji un apskatnieki

  • Izmēri un svars – Tirgus tiek piepildīts ar aizvien vieglākiem un plānākiem ultra portatīvajiem datoriem, un ir grūti atrast vieglus un plānus Ultrabook ar tik daudzām pieslēgvietām kā tas ir sastopams E7450 - USB, DisplayPort, HDMI, ID karšu lasītājs, Dokstacijas pieslēgvieta, 4G modēma iespēja. Papildus tam, E7450 ir brīvi konfigurējams, tam ir iespējams papildināt operatīvo atmiņu (RAM up to 16GB), nomainīt cieto disku (Standarta 2,5’’ izmēra HDD, SSHD vai SSD), nomainīt klaviatūru (USA, ENG, UK, RUS u.c.) Tas viss tikai 1,6 kg smagā portatīvajā datorā.
  • Korpuss un uzbūves kvalitāte - Dell ir paveicis ļoti labu darbu veidojot 7000 sērijas korpusus. No magnija sakausējuma veidotā "Tri-Metal" korpusa bāze pārklāta ar neuzkrītošu Soft-Touch matētu pārklājumu. Dell Latitude E7450 var lepoties ar izturīga, kvalitatīva un uzticama mobilā kompanjona imidžu. Dators atbilst MIL-STD-810 testiem.
  • Ekrāns – 14 collu FHD 1920x1080 izšķirtspējas uz IPS tehnoloģiju balstīts matēts (anti-glare) ekrāns ir ideāli piemērots darbam. Mūsuprāt, tas ir labākais biznesa klases portatīvā datora ekrāns tirgū. Tāpat pieejamas arī variācijas ar FHD 1920x1080 izšķirtspējas glancētu (glare) skārienjūtīgu ekrānu (touchscreen), kas aizsargāts ar Gorilla glass stiklu, vai ar budžeta HD 1366x768 matētu (anti-glare) ekrānu.
  • Tastatūra, skārienpaliktnis (Touchpad), kursorsvira (Track stick) – visi trīs ir pelnījuši uzslavas par lietošanas ērtumu. Dell portatīvo datoru tastatūras vienmēr ir bijušas ērti lietojamas. Dell skārienpaliktnis (touchpad) ir mazliet vecmodīgs dēļ fiziskajām pogām bet tajā pat laikā precīzs un ērti lietojams. Arī par kursorsviras (Track stick) lietotājiem nav aizmirsts un tas ir vērtējams ļoti pozitīvi.
  • Dokstacija – tie kas jau izmanto, tie zinās un novērtēs. Tiem kuri vēljoprojām neizmanto, tas ļautu iegūt datoru, kas spēj radīt pareizu un ergonomisku darba vidi.
  • Garantija – Dell NBD (Next Business Day) 3 gadu starptautiskā garantija (dators parasti tiek salabots 1-2 darba dienu laikā no defekta pieteikšanas Dell).

 

Visi datori ir Jauni (New) un NAV Atjaunoti (Refurbished)! Pirms iegādes iespējams pārbaudīt sērijas numuru.

 

Dell Latitude E7450 ir tieši tas ko meklējat? Apskatiet pieejamās konfigurācijas ! 

 

Vēlaties apskatīt produktu dzīvē un pārliecināties par tā kvalitāti? - Apmeklējiet mūsu ofisu Rīgā !

Strauji mainīgajā IT pasaulē neviens produkts nav mūžīgs, taču ir kvalitatīvas un uzticamas lietas, kas spēj novecot ar cieņu un atstāt savus lietotājus ar pozitīvu pieredzi un atmiņām par to lietošanu.

 


Par autoru
Edgars Platkovs