Piegādes metodes

Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Noliktavā esošās preces klientam tiks nosūtītas 24 stundu laikā, un klientam tas būs pilnīgi bez maksas, ja preču kopējā vērtība pārsniegs 300 €. Mēs galvenokārt izmantojam Venipak, Omniva un DPD pakalpojumus. Ja vēlaties izmantot citu pakalpojumu sniedzēju, lūdzu, iepriekš informējiet mūs.

Preču saņemšana mūsu birojā

Ja vēlaties preci iepriekš apskatīt vai atrodaties tuvumā, tad būsiet laipni gaidīti mūsu birojā Kuģu ielā 11, Rīgā. Pieejama bezmaksas autostāvvieta uz 60 min. Plaša sabiedrisko transportu izvēle (Pietura : Nacionālā bibliotēka).

Venipak - jauns dators pie Jūsu durvīm jau nākamajā darba dienā!

Venipak parasti ir vienkāršākais un ātrākais piegādes veids. Ja pasūtījums tiek veikts pirms pusdienlaika, tas parasti nonāk jūsu mērķī nākamās darba dienas laikā ja ir veikta pasūtījuma apmaksa. Veicot pasūtījumu, lūdzu, pārliecinieties, vai ir norādīts pareizs tālruņa numurs, jo Venipak kurjerssazināsies ar Jums pa šo numuru, lai norādītu piegādes laiku.

Omniva pakomāts

Omniva paku termināļi atrodas ārpus telpām, tāpēc tie ir pieejami 24 stundas diennaktī - īpaši noderīgi tas ir aizņemtiem klientiem! Šeit varat atrast paku terminālu atrašanās vietas. Link