Dell Latitude E6440 - i7

Cena:
€1 099,00
Pieejamība: Nav veikalā
  • Kvalitatīvas preces Tikai visaugstākās kvalitātes iekārtas, kā arī uzticamība, veicot rūpīgu divkāršu pārbaudi.
  • Labākais serviss Mēs konsultējamies, izpētām un domājam par datora izvēli! Durvis mūsu pēcpārdošanas servisam paliks atvērtas arī pēc garantijas perioda beigām.
  • Uzticams uzņēmums Vairāk nekā 10 000 klientu, sākot no privātpersonām līdz dažāda lieluma uzņēmumiem un valdības aģentūrām. 4,9 zvaigznes Facebook.
Jauns, Intel® Core™ i7-4600M, 8GB DDR3, Win 7 Pro 64bit, 500GB, 14'' HD 1600x900 LED (Anti-Glare), 3a

Dell Latitude E6440

Biznesa klases datora vienas no galvenajām īpašībām – uzticamība un drošība, kuras papildina savienojamība, stabilitāte, veiktspēja, ērtības pārnēsājot. Dell Latitude reputācija šajā jomā ir augusi, un piedāvā vienu no šīs sērijas modeļiem.

Tri-metāla korpuss, kurš veidots no magnija, alumīnija un plastmasas kompozīcijas ir ļoti izturīgs un rada patīkamu iespaidu, kur nekas neieliecas un korpuss nepadodas viegliem skrāpējumiem. Izmēri salīdzinoši ar iepriekšējo modeli E6430, jaunajam modelim atšķiras nedaudz – 31.8 (32), platums – 338 (352), dziļums – 232.6 (241) – jaunais ir mazliet mazāks. Svars nemainīgs – 2.1 kg. Dzelzs eņģes izrādās ļoti stabilas un displeju spēj noturēt stingri bez brīvgaitas, lai gan ar vienu roku viegli atverams displejs.

Tiek piedāvāti 2 veida TN LED 14 collu matēti displeji – HD (1366x768) vai HD+ (1600x900). HD+ displeja spilgtums ir viduvējs, tomēr pietiekams. Tāpat arī kontrasta līmenis ir viduvējs, kā rezultātā melnā krāsa nav pilnībā melna. Krāsu precizitāte ir zema – 37.7% no AdobeRGB krāsu telpas tādēļ slikti der bilžu vai video apstrādei. Skatu leņķi ir šauri un skatoties uz displeju no platākiem leņķiem attēls strauji zaudē kontrastu, rodas krāsu kropļojumi un blakus sēdošais cilvēks nevarēs saskatīt attēla saturu. Bet pateicoties displeja matētajai virsmai datoru var lietot ārpus telpām, un tikai pie tiešas saules gaismas var rasties grūtības.
Jāpiebilst, ka visi šie sliktie rādītāji var kalpot arī kā papildus efekti biznesa klases datoram, un ir tipiski TN tehnoloģijas displejiem – šauri skatu leņķi, zems spilgtuma vai kontrasta līmenis, zema krāsu precizitāte. Tomēr arī ar šādu datoru var veikt profesionāla līmeņa grafiskos darbus – pieslēdzot ārējo monitoru ar augsta līmeņa rādītājiem.

Intel 4-ās paaudzes M-klases Haswell procesori – i5 un i7, abi ar integrēto video karti Intel HD 4600, kura pietiek lielākajai daļai aplikācijām. Kā opcija, ir iespējams iegādāties datoru arī ar diskrēto video karti AMD Radeon HD 8790M, kura aktivizējas darbam ar CAD aplikācijām vai spēlēm, kur nepieciešams lielāka jauda. Daudzas spēles var labi spēlēt ar vidējiem iestatījumiem un dažas pat ar augstākajiem. Operatīvo atmiņu iespējams paplašināt līdz 8GB, pieejami 2 sloti. Datu nesēji – 2.5 collu SATA HDD vai SSD, vai optiskās ierīces vietā ieliekot HDD adapteri. Komunikāciju iespējas – Gigabit LAN ports, WiFi, WWAN modema iespēja. Daudz drošības iespējas – sākot no ID karšu lasītāja, pirkstu nospiedumu lasītāja līdz pret zagšanas nodrošinājumam.
Ērta apkalpošana – viegli var noņemt apakšējo vāku, kur atrodas svarīgākās komponentes – ventilators, atmiņa, tīkla karte, modems, pat BIOS baterija. Optisko iekārtu un cieto disku iespējams nomainīt bez vāka noņemšanas.

Akumulatora darbības ilgums ar 6-cell (60Wh) akumulatoru – darbojoties bezvadu internetā vidēji 5 stundas, gaidīšanas režīmā vairāk kā 7…8 stundas. Papildus pieejami 9-cell (97Wh) un 9-cell (87Wh) akumulatori. 9-cell akumulatori izvirzās ārpus korpusa, tādēļ var aizstāt optisko iekārtu ar papildus 6-cell akumulatoru, tādā veidā palielinot kopējo jaudu.

Garantija – 3 gadu garantija, parasti Standard vai kā opcija ProSupport. Abas var pagarināt līdz 4 vai 5 gadiem. Sīkāk par šiem garantijas servisa variantiem var uzzināt Dell lapā.

Kopsummā labs biznesa klases portatīvais dators ar ļoti labām ievades ierīcēm, izturīgu korpusu, labu savienojamību, augstu veiktspēju pat priekš spēlēm, apmierinošu skaņu un ērtu apkalpošanu. Vienīgi displeja kvalitāte nav apmierinoša.

Info:
Dell
Notebookcheck.net

Vairāk informācijas
StāvoklisJauns
RažotājsDell
KrāsaHall
ProcesorsIntel® Core™ i7-4600M Processor (4M Cache, up to 3.60 GHz)
RAM8GB DDR3 1600Mhz
HDD500GB
Ekrāna tips14'' HD 1600x900 LED (Anti-Glare)
Video karteAMD Radeon HD8690A 2GB GDDR5
Optiskā ierīceDVDRW Dual Layer
Bezvadu sakariwifi + bt
Savienojumi4x USB 3.0, 10/100/1000 LAN, VGA, HDMI, memory card reader, docking option, webcam
OperētājsistēmaWin 7 Pro 64bit
KlaviatūraUS izkārtojums ar apgaismojumu
Akumulators6cel
Svars2,1
Garantija 3a

Uzrakstiet savu pārskatu

Rakstīt atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, pierakstieties vai izveidojiet kontu