You're currently on:

Panasonic extreme

Panasonic neapšaubāmi ir Rugged (lietošanai īpaši smagos apstākļos) klēpjdatoru sērijas imperators un līderis. Kopš nonākšanas tirgū pirms vairāk nekā 10 gadiem, Toughbook ir radījuši tehnoloģiju tirgus nišu, padarot programmatūru un datus lietotājiem  pieejamus pat visgrūtāk iedomājamajos apstākļos. Mūsu produktu klāstā ietilpst arī Rugged planšetdatori.

* Datori piemēroti lietošanai ārpus telpām. Pie mums iespējams pasūtīt plašu modeļu klāstu no Dell un Panasonic ražotajiem paaugstinātas izturības (rugged) portatīvajiem datoriem. Ja mūsu mājas lapā neatrodat Jums interesējošo modeli, jautājiet mums. Mēs sagatavosim piedāvājumu ar Jums piemērotāko datora modeli balstoties uz Jūsu izvirzītajām prasībām un vajadzībām!

  1. Toughbook

    Cenas no 1 860,00 €

    Panasonic Toughbook industriālie datori nav tikai tirgus līderi. Kopš sava pirmā modeļa vairāk nekā pirms desmit gadiem, Toughbook savā tirgus nišā ir radījuši mobilo tehnoloģiju, kas padara pieejamus datus pat vissarežģītākajos apstākļos. Pasaules labākie Panasonic Toughbook industriālie portatīvie datori tagad ietverti arī mūsu klāstā!

  2. Toughpad

    Cenas no 399,00 € Panasonic Toughpad