You're currently on:

Lenovo Portatīvie Datori

IBM ThinkPad sērijas datori ir augstas klases un ir zelta standarts. Līdz šim iemīļotākie to konservatīvā dizaina dēļ, kas runā par stipru lojalitāti ThinkPad zīmolam. Tagad pārņēmis ThinkPad ražošanu, Lenovo tur karogu augstu un tam vēl joprojām ir maz konkurentu jo tas izmanto pārbaudītus un nelokāmus risinājumus.

 1. ThinkPad T

  Cenas no 299,00 €

  ThinkPad flagmanis. T-sērijas augstās kvalitātes uzbūve un dizains atbilst profesionāļu uzticības un jaudas prasībām. Sērija ar neiedomājami precīzu tastatūru un labu jaudu, kas katru gadu iegūst vairākas balvas IT tehnoloģiju jomā, krietni izceļas starp konkurentiem.

 2. ThinkPad X

  Cenas no 299,00 €

  Lenovo ThinkPad X -sērijas vieglais un plānais dizains apvienojumā ar ilgstošu akumulatora darbības laiku. ThinkPad X-sērijas biznesa klases portatīvie datori ir lielisks lietišķo tikšanos vai ceļojumu pavadonis. Tas viss nepieļaujot kompromisus jaudas ziņā.

 3. ThinkPad W

  Cenas no 549,00 €

  Lenovo ThinkPad W-sērijas darbstacijas ar ISV sertifikāciju piedāvā zibens ātru grafikas un datu apstrādes jaudu. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, tas atbildīs pat pašiem prasīgākajiem lietotājiem. Tas viss pārsteidzoši plānā un vieglā korpusā.

 4. ThinkPad P

  Cenas no 999,00 €

  Jaunais W-sērijas pēctecis apvieno ThinkPad elastīgumu ar darbstacijas spēku. Zibens ātra grafikas un datu apstrāde ir acīmredzama un neprasa īpašas piezīmes. Pat visprasīgākie lietotāji būs sajūsmināti par šīs sērijas modeļiem P50 un P70.

 5. ThinkPad Yoga

  Cenas no 399,00 €

  Mobila elastība un acu aizraujošs dizains satiekas Lenovo ThinkPad Yoga veidolā. Biznesa klases Ultrabook ar uzlabotu datu apstrādes jaudu un 360 grādu rotējošu ekrānu. Izmanto to kā planšetdatoru vai portatīvo datoru.

 6. IdeaPad Yoga

  Cenas no 849,00 €

  Mājas lietotājiem piemēroti, ātri un kompakti, acu aizraujoši 2-in-1 tipa datori. Izmanto to kā portatīvo datoru vai planšetdatoru. Pateicoties ļoti plānajam datora izpildījumam, tas kalpo kā ļoti labs ceļojumu biedrs.

 1. IdeaPad

  Cenas no 399,00 € Lenovo IdeaPad