You're currently on:

HP Portatīvie Datori

HP ir nozīmīgs tirgus spēlētājs, kura biznesa klases datori ir zināmi par virkni bezprecedenta gadījumu, spēcīgi un nepiekāpīgi. HP ir ļoti laba izvēle mūsu tirgū, jo saskarni ar plašām iespējām papildina arī integrētais ID karšu lasītājs.

 1. EliteBook

  Cenas no 290,00 €

  HP EliteBook ir vieni no plānākajiem un jaudīgākajiem klēpjdatoriem. Šī piezīmjdatoru līnija, kas veidota, paturot prātā biznesa patērētāju, darbojas tikpat labi mājas birojā, tā kabinetā. Veidoti no augstvērtīgiem un izturīgiem materiāliem sastāda nopietnu konkurenci Lenovo un Dell modeļiem.

 2. ZBook

  Cenas no 549,00 €

  Jaudīgajām HP darbstacijām nav nepieciešams ilgs ievads. Lielisks dizains un pirmās klases veiktspēja rada pilnīgu paketi, kas var veiksmīgi tikt galā gan ar Dell Precision sērijas, gan ar Lenovo P sērijas darbstacijām. Neaizstājams tiem, kas ikdienā nodarbojas ar CAD / CAM grafikas apstrādes lietojumprogrammām.

 3. ProBook

  Cenas no 279,00 €

  ProBook neatpaliek no sava lielākā brāļa - EliteBook - ar nelielām koncesijām korpusa materiālu izmantošanā. Tomēr izrāde ir tieši tāda pati. Tajā ir jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina uzticamu pavadoni daudzus gadus uz priekšu. Vai savienojuma iespējas ir vienādas dažādās divās sērijās.

 4. Chromebook

  Cenas no 369,00 €

  Lēti klēpjdatori ar Chrome OS no HP. Tie ir piemēroti prasīgam lietotājam, kurš visus labojumus veic tiešsaistē.

 5. Spectre X360

  Cenas no 1 190,00 € Pēdējos gados HP Spectre x 360 vienmēr ir bijis viens no labākajiem 2-1 klēpjdatoriem, un tam ir jaudīga aparatūra aiz spīdīga, iepriecinoša dizaina. “360” nosaukumā attiecas uz eņģēm, kas ļauj pagriezt displeju, padarot šo ierīci gandrīz par divām ierīcēm vienā.
 6. Elite

  Cenas no 1 299,00 € Izcils portatīvā datora un planšetdatora hibrīds no HP. Bezkompromisa radošums.Spēcīgi apstrādājiet savas profesionālās lietotnes, izmantojot šo neticami plānu un vieglu 13 collu atdalāmu biznesa datoru. Iegūstiet tīru planšetdatora pieredzi ar izvēles HP uzlādējamo aktīvo pildspalvu.