You're currently on:

Latitude

Dell Latitude ir portatīvo datoru sērija, kas īpaši paredzēta biznesa lietotājiem, kas novērtē bezkompromisa uzbūves kvalitāti no vienas puses, un ļoti elastīgas apkopes un garantijas iespējas no otras puses. Latvijā populārākā produktu līnija nodrošina vienoto dokstacijas opciju visiem modeļiem. 

 1. Latitude 7000 sērija

  Cenas no 390,00 €

  Labākais no biznes klases - iegūstiet labāko no Dell. Dell Latitude 7000 sērija piedāvā pašas jaunākās tehnoloģijas no vienas puses, un ļoti elastīgas apkopes un garantijas iespējas no otras puses, kas nodrošina to, ka šīs sērijas portatīvo datoru pircējs iegūs uzticamu darba biedru vairāku gadu garumā. Tas viss ir ietērpts neticami plānā, kompaktā un izturīgā Tri-metāla sakausējuma augstas kvalitātes korpusā.

 2. Latitude 5000 sērija

  Cenas no 499,00 €

  Latitude 7000 sērijas mazais brālis Latitude 5000, kas lielākoties tiek izvēlēts pateicoties zemākai cenai un pieticīgākām konfigurācijām, ir saņēmis uzlabojumus gandrīz visos aspektos. Dell Latitude 5000 ir spēcīgs iekšpusē un gluds un plāns ārpusē, no lielā brāļa piekāpjoties tikai uzbūves materiālu izvēlē. Jainākie 6. paaudzes Intel procesori. Funkcionāls un uzticams bez pārmērīgas iedomības.

 3. Latitude 3000 sērija

  Cenas no 220,00 €

  Pirms dažiem gadiem no Vostro sērijas dzimusī Latitude 3000 modeļu sērija ir lieliska izvēle pircējiem ar ierobežotiem līdzekļiem, tādiem kā studentiem, mājsaimniecībām vai mazajiem uzņēmumiem, kas lielāko daļu laika ar datoru pavada internetā. Jūs nesastapsiet nevienus liekus zvanus vai svilpes no šīs mājas-biroja tipa modeļu sērijas, taču pats būtiskākais būs iekļauts.

 4. Latitude 6000 sērija

  Cenas no 299,00 €

  High-end biznesa klases portatīvie datori, kas balstīti uz old-school uzbūvi un robustu dizainu. Dell Latitude 6000 sērijas mērķauditorija ir klienti, kuriem svarīga ir jauda. Tas tiek panākts ar jaudīgajiem Intel procesoriem. Lai gan 6000 sērija ir ievērojami biezāka un smagāka salīdzinājumā ar mūsdienu Ultrabook portatīvajiem datoriem, tās ir vienas no nedaudzajām mašīnām, kuras bez raizēm Jums kalpos ne mazāk kā 5 gadus.