You're currently on:

DELL Portatīvie Datori

Dell ir kļuvis par vienu no pēdējo gadu veiksmīgākajiem portatīvo datoru ražotājiem pasaulē, kurš vēlējās saglabāt stabilu kvalitāti vēl ilgi pēc rūpnīcas garantijas beigām. Tā kā Dell ir saglabājusi savu kopējo augstu kvalitāti, mums ir virkne Dell produktu – Inspiron XPS, Vostro, Latitude un Precision darbstacijas paredzētas īpaši prasīgiem pircējiem.

 1. Latitude

  Cenas no 220,00 €

  Dell Latitude ir portatīvo datoru sērija, kas īpaši paredzēta biznesa lietotājiem, kas novērtē bezkompromisa uzbūves kvalitāti no vienas puses, un ļoti elastīgas apkopes un garantijas iespējas no otras puses. Latvijā populārākā produktu līnija nodrošina vienoto dokstacijas opciju visiem modeļiem. 

 2. Inspiron

  Cenas no 299,00 €

  Inspiron sērija ir mājas lietotājiem paredzēta produktu līnija. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet portatīvos datorus, kas lielākoties paredzēti mazāk prasīgu aplikāciju apstrādei un uzdevumu veikšanai. Pieejama cena garantēta!

 3. XPS

  Cenas no 849,00 €

  Inovācija ir sarežģīts termins, kuram tikai daži ražotāji spēj piešķirt reālu nozīmi, taču tā pastāv. Dell ar šīs kategorijas ultra-moderno XPS produktu līniju mēģina iegūt klientu mīlestību. Tās ir revolucionāri plānās ekrāna malas, vislabākās pieejamās tehnoloģijas un acu aizraujošs dizains, ka tas pat satricina zemi zem Apple kājām.

 4. G - sērija

  Cenas no 890,00 €

  Dell G sērija paredzēta Geimeriem!  Lētāka alternatīva Dell gaming flagmanin Alienware. Izcila jauda par zemāku cenu. Jaunākie Intel Core i sērijas procesori apvienojumā ar Nvidia Geforce grafiku.

 5. Precision

  Cenas no 1 049,00 €

  Absolūtais mobilo darbstaciju karalis. Portatīvie datori, kas tiek veidoti, lai aci pret aci sastaptos ar CAD/CAM renderēšanas programmatūru, video apstrādi un citu augstas veiktspējas prasošu izstrādes programmu regulāru darbināšanu. Precision sērijā Jūs atradīsiet AMD FirePro un NVIDIA Quadro darbstaciju grafiskās kartes un Intel augstākās klases procesorus.

 6. Latitude Rugged

  Cenas no 879,00 €

  Bizness ne vienmēr nozīmē plāns, viegls un jaudīgs. Bizness var būt arī simbols izcilai izturībai burtiski jebkuros apstākļos. Latitude Rugged sērijas portatīvie datori militārām un industriālām vajadzībām. Labākie savā klasē - tieši tādi ir Dell Rugged 7000 un 5000 sērijas modeļi. Paredzēti skarbiem darba apstākļiem mitrumā, augstā temperatūrā un putekļainā vidē un pat tuksnesī.

 1. Chromebook

  Cenas no 199,00 €

  Chromebook produktu līnija ir paredzēta mājās bāzētiem interneta lietotājiem un studentiem. Tie ir viegli uz Chrome OS balstīti portatīvie datori, kas ir ideāli kompanjoni īsākiem vai garākiem ceļojumiem. Tie viegli tiek galā ar Microsoft Office dokumentiem un video atskaņošanu. Un tas viss par ļoti pieejamu cenu.