You're currently on:

Apple

Apple nenozīme tikai klēpjdatoru vai tālruni saviem ilgtermiņa lietotājiem, Apple produkti ir sasnieguši izpratni par dzīvesstilu saviem īpašniekiem. Ilgu laiku citas kompānijas ir cīnījušās, lai līdzinātos Apple dizaina un OS integrācijas kvalitātes ziņā, kas vieno visas savas platformas vienā kooperatīvā tandēmā. Turklāt, laika gaitā, "viegla lietošana" ir kļuvusi par sinonīmu Apple produktiem. Viens ir skaidrs, lietotājs, kurš reiz ir sācis izmantot kādu no Apple produktiem, gandrīz nekad neatskatās uz citām platformām.

 1. iPad

  Cenas no 259,00 €

  Un visa šī jauda ir tik ērti līdzi paņemama. iPad ir neticami plāns un viegls, tāpēc vari to visur ņemt sev līdzi. Un tā akumulators tur līdz 10 stundām – lai tu varētu darboties visas dienas garumā.1 Uzturi sakarus, lai kur tu arī būtu – ar ātru Wi‑Fi un līdz Gigabit kategorijas LTE.2 Vari pat drukāt, projicēt un sūtīt failus bez jebkādiem vadiem.

 2. MacBook

  Cenas no 849,00 €

  Liels spēks lieliem darbiem. MacBook Pro paceļ portatīvos datorus vēl nebijušā veiktspējas un mobilitātes līmenī. Lai cik radošas būtu tavas idejas, ar augstas veiktspējas procesoriem un atmiņu, mūsdienīgu grafiku, zibenīgi ātru datu krātuvi un citām iespējām tu tās varēsi realizēt ātrāk nekā jebkad iepriekš. Tu atkal iemīlēsi visu laiku iecienītāko Mac. Jaunais MacBook Air ir plānāks un vieglāks, pieejams sudraba, astropelēkā un zelta krāsā, tam ir izteiksmīgs Retina displejs ar True Tone tehnoloģiju, Touch ID, jaunākās paaudzes tastatūra un Force Touch skārienpaliktnis. Ikoniskā dizaina korpuss ir veidots no 100 % pārstrādāta alumīnija, tāpēc tas ir visu laiku zaļākais Mac. Un, tā kā akumulators ir paredzēts darbam visas dienas garumā, MacBook Air ir tavs visur līdzi ņemamais un visu varošais portatīvais dators.

 3. iMac

  iMac pamatideja vienmēr ir bijusi nemainīga: padarīt galddatoru lietošanu baudāmu, jaudīgas un viegli lietojamas tehnoloģijas satilpinot elegantā “viss vienā” korpusā. Jaunais iMac šo ideju paceļ nākamajā līmenī – liekot tavās rokās vēl lieliskākus rīkus, ar ko paveikt praktiski jebko. iMac ir visjaunākie procesori, ātrāka atmiņa un fenomenāla grafika. Tas viss atdzīvojas visu laiku spilgtākajā un krāsainākajā Mac Retina displejā. Tam ir viss – pilnīgi jaunā līmenī.