You're currently on:

Portatīvie

 1. DELL Portatīvie Datori

  Dell ir kļuvis par vienu no pēdējo gadu veiksmīgākajiem portatīvo datoru ražotājiem pasaulē, kurš vēlējās saglabāt stabilu kvalitāti vēl ilgi pēc rūpnīcas garantijas beigām. Tā kā Dell ir saglabājusi savu kopējo augstu kvalitāti, mums ir virkne Dell produktu – Inspiron XPS, Vostro, Latitude un Precision darbstacijas paredzētas īpaši prasīgiem pircējiem.
 2. Lenovo Portatīvie Datori

  IBM ThinkPad sērijas datori ir augstas klases un ir zelta standarts. Līdz šim iemīļotākie to konservatīvā dizaina dēļ, kas runā par stipru lojalitāti ThinkPad zīmolam. Tagad pārņēmis ThinkPad ražošanu, Lenovo tur karogu augstu un tam vēl joprojām ir maz konkurentu jo tas izmanto pārbaudītus un nelokāmus risinājumus.
 3. HP Portatīvie Datori

  HP ir nozīmīgs tirgus spēlētājs, kura biznesa klases datori ir zināmi par virkni bezprecedenta gadījumu, spēcīgi un nepiekāpīgi. HP ir ļoti laba izvēle mūsu tirgū, jo saskarni ar plašām iespējām papildina arī integrētais ID karšu lasītājs.
 4. Apple

  Apple nenozīme tikai klēpjdatoru vai tālruni saviem ilgtermiņa lietotājiem, Apple produkti ir sasnieguši izpratni par dzīvesstilu saviem īpašniekiem. Ilgu laiku citas kompānijas ir cīnījušās, lai līdzinātos Apple dizaina un OS integrācijas kvalitātes ziņā, kas vieno visas savas platformas vienā kooperatīvā tandēmā. Turklāt, laika gaitā, "viegla lietošana" ir kļuvusi par sinonīmu Apple produktiem. Viens ir skaidrs, lietotājs, kurš reiz ir sācis izmantot kādu no Apple produktiem, gandrīz nekad neatskatās uz citām platformām.

 5. Alienware

  Dell Alienware jau ilgu laiku ir bijusi pirmā izvēle tiem, kuri tiecas uz jaudīgākajiem mobilajiem spēļu aparātiem. Alienware modeļu līnija vienmēr izmanto jaunākās tehnoloģijas un labāko pieejamo jaudu. Alienware bez grūtībām spēj tikt galā ar jebkuru jaunāko spēli. Tas viss acu aizraujošā dizainā, kā no citas planētas! Nāciet un izbaudiet ''Alien'' spēku! Tas neliks vilties nevienam spēļu cienītājam.

  Ir pieejami uz pasūtijuma. Iespēja sakomplektēt pēc saviem ieskatiem. Sīkakai informācijai sazinaties ar mums.

 6. Panasonic extreme

  Panasonic neapšaubāmi ir Rugged (lietošanai īpaši smagos apstākļos) klēpjdatoru sērijas imperators un līderis. Kopš nonākšanas tirgū pirms vairāk nekā 10 gadiem, Toughbook ir radījuši tehnoloģiju tirgus nišu, padarot programmatūru un datus lietotājiem  pieejamus pat visgrūtāk iedomājamajos apstākļos. Mūsu produktu klāstā ietilpst arī Rugged planšetdatori.

  * Datori piemēroti lietošanai ārpus telpām. Pie mums iespējams pasūtīt plašu modeļu klāstu no Dell un Panasonic ražotajiem paaugstinātas izturības (rugged) portatīvajiem datoriem. Ja mūsu mājas lapā neatrodat Jums interesējošo modeli, jautājiet mums. Mēs sagatavosim piedāvājumu ar Jums piemērotāko datora modeli balstoties uz Jūsu izvirzītajām prasībām un vajadzībām!

 1. Microsoft

  Microsoft mūs ir patīkami pārsteidzis. Arvien vairāk lietotāju līdzās Windows atklāj arī Microsoft iekārtas. Surface produktu līnija ir nākusi uz palikšanu un piedāvā portatīvā datora jaudu planšetdatora korpusā. Neviens cits mūsu tirgū to nespēj labāk kā Microsoft.

 2. Outlet

  Portatīvie datori, kuri ir tikuši atgriezti ražotājam vai mazumtirgotājam. Visi šie modeļi ir ražotāja tehniski pārbaudīti, lai būtu perfektā darba kārtībā. Tiem ir spēkā ražotāja oficiālā garantija. Ņemiet vērā, ka Outlet portatīvie datori var būt ar nenozīmīgiem skrāpējumiem.

 3. Arriving

  Šajā kategorijā ir redzami populāri iekārtu modeļi un konfigurācijas, kas vēl ir ceļā uz mūsu noliktavu. Šos produktus ir iespējams iepriekš rezervēt. Lai to izdarītu, lūdzu sazināties ar Notebooki,lv kontaktos norādīto e-pastu vai kontaktālruni.