You're currently on:

Biļeteni

Biļeteni
 
 
 


OÜ Annus&Alaniit
Reg. No 11173755
VAT number: EE101008024
Estonia


Kontakttālrunis:  Tel: 26 838 618   E-pasts: notebooki@notebooki.lv

Kuģu iela 11, 7. stāvs, 702. kabinets, Rīga, LV-1048

Darba laiks:

P-P - 10:00-18:00

S,SV - slēgts

Rīga

Tallina

Tartu

Edgars Platkovs
Tirdzniecība, garantija, līzings
E-mail: edgars@notebooki.lv
Tel. +371 26 368 618
Skype: edgars7540 
Valodas:   
Argo Alaniit
Informācija, tirdzniecība
E-mail: argo@notebooks.ee
Tel: +372 55 5233 51
Skype: argoalaniit
Valodas: /
Ragnar Kakk
Līzings, tirdzniecība
E-mail: ragnar@notebooks.ee
Tel: +372 56 1111 45
Skype: ragnarkakk
Valodas:

 

Agris Briedis
Tirdzniecība, garantija, līzings
E-mail: agris@notebooki.lv
Tel. +371 26 838 618
Skype: agris.brie 
Valodas:   

 

Priidik Kuivits
Informācija, tirdzniecība
E-mail: priidik@notebooks.ee
Tel: +372 56 2957 79
Skype: priidik.kuivits
Valodas:

 
 

 

Mario Kirsimaa
Informācija, tirdzniecība
E-mail: mario@notebooks.ee
Tel: +372 53 4202 44
Skype: mario.kirsimaa
Valodas:  

 
 

 

Andri Koolme
Mārketings, tirdzniecība
E-mail: andri@notebooks.ee
Tel: +372 55 5133 65
Skype: andri.koolme
Valodas:  

 
 

 

Märt Reinhold
Tirdzniecība, tehniskais atbalsts
E-mail: mart@notebooks.ee
Tel: +372 53 0410 32
Skype: martreinhold
Valodas:  

 
 

 

Alexander Assmann
Tirdzniecība, tehniskais atbalsts
E-mail: alex@notebooks.ee
Tel: +372 56 6752 73
Skype: alexander.assmann_2
Valodas:  

 

 

 


View Larger Map

 

Kontakti

Kontakta informācija





* Obilgāti aizpildāmie lauki