You're currently on:

Preces no 1 līdz 10; pavisam kopā 29 Lapa:
  1. Nākamais
Rādīt pa lapā
Kārtot pēc Pieaugošā kārtībā

Lenovo ThinkPad T490 un T490s. Kas mainījies ?

trešdiena, 2019. gada 24. jūlijs 06:00:00 Europe/Kiev

Lenovo ThinkPad T490 un T490s 

Beidzot līdz Latvijai ir nonākuši jaunie Lenovo ThinkPad T-sērijas 14 collu modeļi Lenovo ThinkPad T490 un Lenovo ThinkPad T490s. Jaunie modeļi tikuši pie jauniem procesoriem, maliet plānākiem korpusiem un jaunām ekrānu izvēlēm. 

Lasīt vairāk
0 Comments | Publicējis ... Edgars Platkovs

Dell Latitude 7490 apskats

trešdiena, 2019. gada 3. jūlijs 11:31:00 Europe/Kiev

Tāds pats korpuss, jauns dzinējs. 14 collu Dell Latitude 7490 saglabā tādu pašu dizainu kā pagājušā gada Latitude 7480, bet izmanto jaunu četrkodolu U sērijas procesoru. 8. paaudzes procesors ir nozīmīgs jauninājums salīdzinājumā ar divkodolu brāli iepriekšējā modelī. Vai jaudas palielināšana ir pietiekoša lai Jūs izvēlētos jauno modeli?
 
Lasīt vairāk
Comments | Publicējis ... Agris Briedis

Dell Latitude 5590 apskats

otrdiena, 2019. gada 18. jūnijs 11:31:00 Europe/Kiev

Gatavs biznesam Dell Latitude 5590 apvieno veiktspēju un daudzpusību 15 collu korpusā. Šajā pārskatā uzziniet, kā šī biznesa biedrs stājās pret konkurenci.
 
Lasīt vairāk
Comments | Publicējis ... Agris Briedis

Dell Latitude 5290 2 in 1

ceturtdiena, 2019. gada 6. jūnijs 11:31:57 Europe/Kiev

Pateicoties savām saliekamajām konstrukcijām, 2-in-1 iekārtas ir labākais veids kā veikt darbu kad atrodaties ārpus biroja. Dell Latitude 5290 2-in-1 ir uzņēmuma pēdējais mēģinājums izveidot Microsoft Surface stila iekārtu uzņēmējdarbībai, un tajā ir visas nepieciešamās drošības funkcijas, kā arī ilgs akumulatora darbības laiks un spilgts displejs. 
 
Lasīt vairāk
Comments | Publicējis ... Agris Briedis

Dell XPS 13 9380 - joprojām labākais ?

ceturtdiena, 2019. gada 30. maijs 11:54:00 Europe/Kiev

Dell XPS 13 9380 - beidzot WEB kamera īstajā vietā! Kas vēl jauns uzlabotajā XPS 13 modelī ? 

2019. janvārī Dell prezentēja jauno un uzlaboto Dell XPS 13 9380 modeli. Šis raksts ļaus Jums saprast to, kas tad ir mainījies Dell flagmanī un kādi uzlabojumi ir sagaidāmi. īsumā, ja nevēlaties iet cauri visam rakstam mēs varam raksturot XPS 13 dažos vārdos. Tas ir viens no vis noslīpētākajiem šīs paaudzes Ultrabook datoriem, kas balstās uz iepriekšējo modeļu stiprajām pusēm, tajā pat laikā piestrādājot pie vecāko modeļu trūkumiem. Protams, neiztikt arī bez uzlabojumiem dzelžu jomā, uzlabotu kameru, jaunu krāsu izvēli un pārdomātām ekrāna izvēlēm. Ja 9370 gadījumā bija pieejami tikai glancēti ekrāni FHD un 4K variantos, tad 9380 modeļa klāstā ir atgriezusies arī matēta ekrāna opcija kāda tā bijusi iepriekšējās paaudzēs.

Lasīt vairāk
Comments | Publicējis ... Edgars Platkovs

Lenovo ThinkPad īpašais piedāvājums

sestdiena, 2019. gada 11. maijs 17:08:32 Europe/Kiev

Notebooki.lv rūpējas par saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem nodrošinot tiem pēc iespējas labāku cenu un iekārtu atbalstu. Mēs sadarbojamies ar vairākiem piegādātājiem Eiropā un Amerikā. Tieši tas mums ļauj nodrošināt vienas no labākajām cenām tirgū! Protams, visām Notebooki.lv piedāvātajām Lenovo ThinkPad iekārtām ir vispasaules garantija, kas nozīmē to, ka Jūs savu iekārtu varēsiet salabot jebkurā pasaules valstī, kurā ir Lenovo autorizēts servisa centrs. Tāpat nepieciešamības gadījumā, varam aprīkot iekārtas ar cita izkārtojuma klaviatūrām (piemēram krievu, igauņu) vai papildināt operatīvo atmiņu RAM, nomainīt SSD uz lielāku, vai ievietot 4G modēmu mobilā interneta lietošanai u.c. papildus opcijas.

Lasīt vairāk
0 Comments | Publicējis ... Edgars Platkovs

Kāpēc ir tik grūti izvēlēties klēpjdatoru?

trešdiena, 2019. gada 6. marts 13:57:34 Europe/Kiev

Man ir četri ļoti dažādi klēpjdatori, visi četri ir pabijuši manās rokās šonedēļ, katrs ir uzrunājis mani savādāk. Tie ir Lenovo T480s , Microsoft Surface Book un Dell Latitude 7390 kā arī Dell XPS 13. Ja kāds, kas man jautā, kurš no viņiem būtu jāiegādājas, man būtu grūti atbildēt visi ir lieliski, bet katram ir savi plusi un mīnusi.

Lasīt vairāk
0 Comments | Publicējis ... Agris Briedis

Spēļu Klēpjdatori VS Galda datori

trešdiena, 2019. gada 6. marts 12:47:00 Europe/Kiev

Spēļu Klēpjdatori VS Galda datori

Spēļu klēpjdators vs Spēļu galda dators: Ko man vajadzētu izvēlēties?
Kaut arī lielākā daļa spēlētāju zina aizraujošo izklaidi, spēlējot savas iecienītākās spēles lielā ekrāna monitorā ar augstas izšķirtspējas grafiku, kas tiek glabāts pjedestāla ar pielāgotu spēļu galda datoru, viņi arvien vairāk sāk domāt par to, vai spēļu klēpjdatori patiešām ir labi, vai pat labāki kā galda datori? Tas nav pārsteidzoši - spēļu klēpjdatoru pārdošanas apjoma pieaugums ir bijis nepārtraukts, un šo klēpjdatoru ražotāji arī pievērš uzmanību savām spēlmaņu auditorijām ar progresīvām inovācijām.
Lasīt vairāk
0 Comments | Publicējis ... Agris

Kā pareizi tīrīt savu klēpjdatoru

pirmdiena, 2018. gada 10. decembris 12:36:00 Europe/Kiev

Visiem datoriem ir nepieciešama tīrīšana, un klēpjdatoriem nepieciešama lielāka tīrīšana nekā galddatoriem. Tas ir tāpēc, ka jūs galu galā pieskarieties tam vairāk nekā galda datoram. Lasiet kā tīrīt klēpjdatoru, ekrānu un tastatūru.

Lasīt vairāk
Comments | Publicējis ... Agris

17 vienkārši veidi kā uzlabot baterijas kalpošanas laiku

trešdiena, 2018. gada 14. novembris 12:36:00 Europe/Kiev

Lielākā daļa no mums neatvieno akumulatoru no mūsu klēpjdatoriem, pat ja tā ir pievienota maiņstrāvas adapterim. Tas kaitē klēpjdatora akumulatoram, jo tas turpina uzlādēt un izlādēt vairākas reizes. Šis process ir ļoti kaitīgs klēpjdatoru akumulatora darbības laikam neatkarīgi no tā, kāda zīmola jūs izmantojat: Dell, Lenovo, HP un tā tālāk. Klēpjdators būtībā zaudē savu šarmu, ja tā akumulators nedarbojas tik ilgi, cik vēlaties. Tas noteikti nav jautri, meklējot kontaktligzdu, it īpaši, ja esat ārā. Tātad šajā rakstā mēs pētīsim, kā pagarināt un uzlabot klēpjdatoru akumulatora darbības laiku.

Lasīt vairāk
Comments | Publicējis ... Agris
Preces no 1 līdz 10; pavisam kopā 29 Lapa:
  1. Nākamais
Rādīt pa lapā
Kārtot pēc Pieaugošā kārtībā